Współwłaściciele Biura posiadają certyfikaty Ministerstwa Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych ( Anna Wawrysiuk Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów nr 33391/02 , Cezary Wawrysiuk Świadectwo Kwalifikacyjne wydane przez Ministra Finansów nr 3808/97 ) a także wpisy na listę doradców podatkowych ( Anna Wawrysiuk nr wpisu 07954 , Cezary Wawrysiuk nr wpisu 08140 ) . W ramach prowadzonej działalności gospodarczej objęci jesteśmy polisą ubezpieczeniową OC z tytułu świadczonych usług w zakresie doradztwa podatkowego i prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Działalność gospodarczą prowadzimy we własnych pomieszczeniach biurowych m.in. w Lublinie przy ul. Turystycznej 44, zapewniając Państwu własny parking. W ramach zawieranych umów reprezentujemy naszych Klientów przed Organami Skarbowymi jako Pełnomocnicy.

Bieżące analizowanie często zmieniających się przepisów wymaga dużego doświadczenia , zaangażowania czasu oraz środków finansowych. Konieczny jest przy tym stały dostęp do prasy , fachowej literatury, a także udział w szkoleniach czy sympozjach o tematyce księgowo – podatkowej .

Wyprowadzenie poza firmę działu księgowego oraz kadrowo – płacowego znacznie obniża koszty prowadzenia działalności gospodarczej, oszczędza czas oraz daje gwarancje bezpieczeństwa.

Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie prowadzenia biur wirtualnych. Oferujemy to co niezbędne do rejestracji jak i prowadzenia firmy. Zapewniamy profesjonalizm i bezpieczeństwo. Tobie pozwalamy skupić się wyłącznie na jej efektywnym rozwoju. Siedziba twojej firmy już nie musi być związana z miejscem zamieszkania. Wirtualne biuro to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i tanie pozwalające osiągnąć zamierzony efekt. Ofertę Wirtualnego Biura kierujemy zarówno do małych firm, które rozpoczynają działalność i dysponują niewielki budżetem, do tych którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biurowej, jak i do tych firm które wybierając pakiet kompletne biuro chcą aby wszystko co związane z ich firma było prowadzone w jednym miejscu przez grupę profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się dokładnie z ofertą biura wirtualnego.