Księgowość dla programistów

Jesteś programistą, prowadzisz własną działalność gospodarczą lub właśnie ją zakładasz i poszukujesz doświadczonego i sprawdzonego księgowego w Lublinie? Jesteś we właściwym miejscu!

 

Prowadzenie księgowości w branży IT w małej firmie opiera się przede wszystkim na wystawianiu faktur i rachunków Klientom, księgowaniu dokumentów, prowadzeniu ewidencji oraz tworzeniu deklaracji do ZUS i deklaracji podatkowej. Cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość usług z zakresu księgowości, które pomogą Ci w prowadzeniu Twojej firmy.

 

Najważniejszy jest dla nas Klient, jego potrzeby, oczekiwania i satysfakcja. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć go we wszystkich kwestiach związanych z księgowością. Jeśli chcesz rozwiać wszelkie wątpliwości związane z kwestiami rachunkowo-podatkowymi zgłoś się do nas! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nieustannemu rozwojowi dostosowujemy wykonywane usługi do potrzeb i specyfiki każdego podmiotu gospodarczego, a także wszelkich wymagań Klienta. Wszelkie powierzone nam zadania wykonujemy z należytą odpowiedzialnością z zachowaniem tajemnicy handlowej.

Zainteresowany? Nie działaj w pojedynkę! Skontaktuj się z nami.

Księgowość dla programistów

e-mail: info@wawrysiuk.pl
tel/fax.: (81) 749-65-67
tel. kom.: 601-279-610 lub 691-665-998

Zapewniamy Państwu własny parking.