Pełna księgowość Lublin i doradztwo podatkowe

Biuro Rachunkowe Wawrysiuk S.C. które od lat prowadzimy to gwarancja profesjonalnej obsługi podatkowej Twojej firmy! Każdy Klient i jego potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego z najwyższym zaangażowaniem i precyzją wspieramy ich w zakresie księgowości na terenie Lublina. Zajmujemy się między innymi zagadnieniami składkowo-podatkowymi.

Współpracując z nami zyskujesz:

 • Rozwiązanie wszystkich problemów rachunkowo-podatkowych w Twojej firmie,
 • Dostosowanie usług, wykonywanych przez nas do potrzeb Twoich i Twojej firmy,
 • Skrupulatne wykonanie zleconych nam zadań przy zachowaniu tajemnicy handlowej, a także odpowiedzialności za wszystkie sprawy finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe oraz kwestie dotyczące doradztwa podatkowego,
 • Błyskawiczną, sprawną oraz niedrogą obsługę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu i ciężkiej pracy, zyskaliśmy ogromne zaufanie zarówno naszych stałych, jak też nowych Klientów. W zakres naszych obowiązków wchodzi obsługa księgowa zarówno małych działalności gospodarczych, jak też dużych firm i przedsiębiorstw bez względu na to do jakiej branży należą. Powierzenie nam kwestii księgowości w Waszej firmie sprawi, że zyskają Państwo cenny czas, który można przeznaczyć na rozwój firmy oraz spokój i komfort psychiczny. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego i skorzystania z niej.

Co Ci możemy zaoferować ?

 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
 • Prowadzenie zakupów dla celów podatku od towarów i usług oraz rejestrów sprzedaży,
 • Doradztwo podatkowe,
 • Doradztwo kadrowe,
 • Wzięcie odpowiedzialności za wszystkie zagadnienia związane z księgowością,
 • Wystawianie faktur sprzedaży,
 • Reprezentowanie klienta w urzędach skarbowych,
 • Przeprowadzanie analiz, rachunków zysków i strat,
 • Przygotowywanie deklaracji oraz rozliczeń związanych z podatkiem dochodowym CIT i podatkiem od towarów i usług VAT,
 • Wykonywanie rozliczeń rocznych, a także innych usług w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Profesjonalna pełna księgowość

Szukając najlepszego doradcy podatkowego w Lublinie, warto kierować się poleceniami i opinią o biurze rachunkowym. Doskonałą renomą cieszy się Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wawrysiuk. Na dobrą opinię i zaufanie wśród klientów zapracował wieloletnią pracą księgowy o gruntownym wykształceniu oraz ogromnej wiedzy popartej doświadczeniem. To gwarantuje, że sprawy podatkowo-rachunkowe powierzone przez klientów są obsługiwane na najwyższym poziomie. Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa z Lublina obsługuje zarówno firmy nowo powstające, jak i przedsiębiorstwa o ugruntowanej pozycji na rynku, organizacje pozarządowe oraz klientów indywidualnych. Kancelaria Wawrysiuk zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą księgową, kadrowo-płacową, prawną, odzyskiwaniem podatku z zagranicy, księgowością online oraz kwestiami związanymi z BHP – kompletowaniem dokumentów i uporządkowywaniem stanu spraw wewnętrznych.

Specjaliści z biura Wawrysiuk w kwestiach księgowych podejmują się profesjonalnego prowadzenia Ksiąg – przychodów i rozchodów oraz Ksiąg Handlowych, kart podatkowych, ryczałtów ewidencjonowanych. Wśród dostępnych usług jest również tworzenie deklaracji podatkowych oraz sporządzanie sprawozdań wykorzystywanych w celach statystycznych i podatkowych, prowadzenie ewidencji rozrachunków z kontrahentami, a także środków trwałych. Klienci często korzystają z usługi reprezentacji w roli pełnomocnika przed Urzędem Skarbowym lub Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Kancelaria podatkowa z Lublina świadczy także usługi związane z ewidencją zapisów w księgach, sprawdzając ich poprawność względem obowiązujących przepisów, na podstawie dostarczonych dokumentów przez klientów zobowiązanych do prowadzenia Ksiąg Handlowych.

Eksperci z biura rachunkowego podejmują się również rozliczania służbowych delegacji oraz skrupulatnego przygotowywania i wysyłania potwierdzeń sald. W ramach świadczonych usług biuro rachunkowe sporządza ewidencję VAT oraz przygotowuje rejestry VAT. W zakres usług kadrowo-płacowych wchodzi między innymi sporządzenie i dostarczanie drogą elektroniczną obowiązkowych deklaracji i formularzy związanych z ubezpieczeniem pracowników, których wymaga ZUS oraz profesjonalne wypełnianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu pracowników. Klienci Doradcy Podatkowego Wawrysiuk mogą zasięgać porad w zakresie spraw kadrowo-płacowych, podatkowych i innych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami pracownicy biura Wawrysiuk dokonują rejestracji podmiotów w KRS. Ważnym elementem działalności kancelarii z Lublina jest dokonywanie zgodnej z prawem optymalizacji podatkowej przedsiębiorstw oraz sporządzanie odwołań od decyzji urzędów takich jak ZUS, US i innych.