Usługi rachunkowe – biuro rachunkowe Wawrysiuk

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele obowiązków i formalności jest nieodłącznym elementem prowadzenia własnej firmy. W takich sytuacjach znaczna część właścicieli firm decyduje się na usługi Kancelarii Podatkowo-Rachunkowej. Bez wątpienia warto wybierać kancelarie godne polecenia, a jedną z nich jest Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Wawrysiuk z Lublina. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje obsługę najwyższej jakości.

Usługi rachunkowe na wysokim poziomie

Zakres oferowanych usług księgowych biura rachunkowego Wawrysiuk spełnia wszelkie potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw – profesjonalne usługi rachunkowe. Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa z Lublina zajmuje się między innymi prowadzeniem ryczałtów ewidencjonalnych, kart podatkowych oraz ewidencji środków trwałych. Podejmują się również prowadzenia Księgi Handlowej oraz rozrachunków zgodnie z obowiązującymi przepisami, które dość często ulegają zmianom. Klienci biura mogą skorzystać również z usług reprezentacji przed Urzędem Skarbowym oraz innymi instytucjami jako pełnomocnik. Wśród podstawowych usług kancelarii Wawrysiuk jest również skrupulatne prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Każdy klient ma również możliwość zaczerpnięcia wyjaśnień dotyczących wypełniania umowy.

Przedsiębiorcom zobowiązanym do prowadzenia Ksiąg Handlowych, kancelaria Wawrysiuk oferuje szereg innych usług. Dodatkowa obsługa obejmuje prowadzenie rejestru VAT oraz sporządzenie ewidencji VAT. Księgowi na podstawie dostarczanych dokumentów prowadzą ewidencję zapisów w księgach rachunkowych, dostosowując się do obowiązujących przepisów, przygotowują profesjonalne potwierdzenia sald. Klienci biura rachunkowego Wawrysiuk mogą również liczyć na pomoc związaną z rejestrowaniem spółki w urzędzie. Innymi usługami, które oferuje kancelaria z Lublina, jest skrupulatne rozliczanie delegacji służbowych, przygotowywanie planu kont z polityką rachunkowości. Warto podkreślić, że księgowi dokonują także rejestracji lub aktualizacji danych firmowych w Urzędzie Skarbowym (US) oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (ZUS).

Współpraca z kancelarią Księgową z Lublina zapewnia przedsiębiorcy bezpieczeństwo, ponieważ specjaliści mogą podjąć się profesjonalnej obsługi Księgi Przychodów i Rozchodów, co pozwala uniknąć kłopotów z Urzędem Skarbowym. Skrupulatne rozliczenie delegacji służbowych czy sporządzenie ewidencji VAT to również zadanie, które warto zlecić komuś, kto zajmuje się tym zawodowo. Niejednokrotnie warto skorzystać z usługi sprawdzenia dokumentów pod względem księgowym oraz podatkowym. Reprezentacja przed Zakładem Ubezpieczeń Zdrowotnych lub Urzędem Skarbowym w trakcie kontroli pozwala mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Prowadzone przez nas Biuro Rachunkowe Wawrysiuk S.C. to gwarancja profesjonalnej obsługi księgowej Twojej firmy – doradca podatkowy z doświadczeniem! Z najwyższym zaangażowaniem i precyzją pomagamy naszym Klientom na terenie Lublina w kwestiach składkowo-podatkowych, a także w szeroko pojętej księgowości.

Współpraca z nami to gwarancja:

 • Rozwiązania wszelkiego rodzaju problemów rachunkowo-podatkowych Twojej firmy,
 • Dostosowania usług, które wykonujemy do potrzeb Twoich i Twojej firmy,
 • Wykonania powierzonych nam zadań z zachowaniem tajemnicy handlowej oraz odpowiedzialności za wszelkie kwestie finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe oraz sprawy z zakresu doradztwa podatkowego.
 • Szybkiej, sprawnej oraz niedrogiej obsługi.

Co oferujemy?

 • Przejęcie odpowiedzialności za wszelkie kwestie związane z księgowością,
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • Prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
 • Prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług,
 • Doradztwo podatkowe,
 • Doradztwo kadrowe,
 • Wystawianie faktur sprzedaży,
 • Reprezentowanie klienta w urzędach,
 • Przygotowywanie deklaracji i rozliczeń z zakresu podatku dochodowego CIT i podatku od towarów i usług VAT,
 • Przeprowadzanie bilansów, rachunków zysków i strat,
 • Sporządzanie rozliczeń rocznych oraz inne usługi w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Nasza firma dzięki wieloletniemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy zyskała ogromne zaufanie stałych, a także nowych Klientów. Zajmujemy się obsługą księgową zarówno małych działalności gospodarczych jak i dużych firm bez względu na branżę. Dzięki powierzeniu nam kwestii księgowości zyskają Państwo spokój oraz cenny czas, który można przeznaczyć na rozwój firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego i skorzystania z niej.